Het dagelijks bestuur:

Voorzitter: 

           

Secretaris:

 

Penningmeester:            

 

PR:

 

Logistiek:          

 

Evenementen & organisatie:

 

Algemene technische leiding:

 

 

Soens Tony

 

Rogiest Jean-Pierre

 

Bracke Johan

 

Soens Tony

 

Knockaert Peter

 

Van Malcot Patrick

 

Vlaeminck Edwin

 

 

De spelers:

Bracke Anja

Debruyne Carine

De Mangelaere An

Duthoi Martine

Huberty Sven

Rogiest Jean-Pierre

Soens Tony

Spilier Margot

Van Den Bossche Ronald

Van Der Velpen Rosita

Van Durme Mie

Van Hulle Werner

Van Malcot  Patrick

Van Nevel Sofie

Verhamme Linda

Verleyen Erik

Vlaeminck Lorenzo

Vrielynck Fabiola

Achter de schermen:     Opbouw decor                                                         schilder- en decoratiewerken     

Coupillie Willy

De Jaeger André

Deblaere Erik

Degroote Daniële

Knockaert Peter

Lauwerys Wim

 

Van Den Bossche Ronald

Van Malcot Patrick

Van Slambrouck Kurt

Vermeire Freddy

Vlaeminck Edwin

Vlaeminck Lorenzo

 

Public Relations:

Soens Tony

Vlaeminck Edwin

                          

Willy Coupillie (+ website)

 

Licht & Geluid:

Coupillie Willy

Vlaeminck Edwin

 

Logistiek & Catering:

Bracke Johan

Cnudde Christelle

De Geyter Koen

De Meester Katharina

Dewit Dirk

Dewit Freddy

Devalez Viviane

Deblaere Erik

 

De Jaeger André

Degroote Daniële

De Vogelaere Laure

Knockaert Peter

Luchtens Marie-Jeanne

Sorel Chantal

Sylvie Schwenke

Van De Capelle Marleen

Grime & coiffure:

Van Hecke Chantal   

Van Den Bossche Ronald

Sylvie Schwenke

Reservaties:

Gossye Maria

De ex-leden:

Deschynckel Dirk Deville Magali

De Waele Els

Dewitte Kenneth

Dupriez Lutgarde Dusart Jean-Paul

Eggermont Els

Fierens Kjell

Fiers Marc

Galle Philippe

Galle Timothy

Gerard Agnes 

Gillade Brigitte

Haegeman Valerie

Hemelsoet Marc

Hillaert Els

Hoens Danny

Lambrecht Patriek

Langerock Filip

Lauwereys Linde

Leroy Florence

Lippens Tom

Meire Alwin

Michiels Inge

Peirs Kathleen

Persoon Peter

Ransschaert Christelle

Roggeman Kriss

Rotsaert Kurt

Schamp Dominique

Schamp Martine

Schamp Philippe

Soens An

Stevens Caroline

Temmerman Nele

Tollenaere Gino

Tollenaere Marcel

Van Beneden Sarah

Van Buynder Chantal

Van Damme Cyriel

Van Damme Jan

Van De Veire Nele

Van De Vijver Jacky

Van De Walle Patrick

Van De Woestijne Marc

Vandelanotte Sieglinde

Van Den Berghe Wim

Vandenberghe Antoine

Vandenbroucke Catherine

Van Den Bosch Shanah

Van der Sypt Jacqueline

Van Hamme Peter

Van Hoe Patrick

Van Hulle Nadine

Van Laere Marjan

Van Overwalle Agnes

Van Renterghem Roland

Vereecken Ruth

Verleye Guy

Verleye Inge

Vermaercke Ronny

Vispoel Lut

Weewauters Sabine


Bestuur van de vzw:

Soens Tony

 

Rogiers Jean-Pierre

 

Van Malcot Patrick

 

 

Van Den Bossche Ronald

Van Der Sichel Sabine

Vlaeminck Charlien

Van Malcot Patrick

Verdonck Lotte

Vanmeerbeek Mieke

Vereycken Regi

Vermeire Freddy



Bracke André        

Coupillie Henri

De Raeve Hugo

De Vogelaere Danny 

Fierens Chris  

Gossye André

Hebbelinck Rita

Hoens Leon

Merlier Nicole     

Verstraete Regine

Vispoel Luc      


Toneelmeester & voorzegger

Govaert Adinda
De Smet Martine

Baccaert Herman

Bauwens Carinne

Blom Leona

Boel Robin

Boel Jan

Coppens Jo

Claeys Vanessa

Clierinck Jetti

Dauwe Marcel

Deblaere Christ

De Beule Jan

De Craene Rita

Decock Stefanie

De Norre Gerda

de Ferrerre Miggy

De Groote Patricia Delarbre Freya

De Meester Augusta

De Schryver Ann

De Smet Fernand

De Smet Wim

De Swaef Iris

Overleden leden:

  Stel je vast dat in een van de rubrieken een naam ontbreekt, laat het ons weten en we passen het zo vlug als mogelijk aan.  

Deblaere Erik

Degroote Daniële

Vermeire Freddy

 

Bracke Johan

 

Vlaeminck Edwin

 

Knockaert Peter

 

 

Spilier Margot

Jong Oostakkers Toneel  vzw

Jong Oostakkers Toneel  vzw

Laatste aanpassing van deze pagina op:
   Webmaster: Coupillie Willy
Deze website werkt optimaal met Internet Explorer 11 en EDGE. Andere browsers kunnen een vertekend beeld geven.